
Кошик для зберігання металевий White, 22х28х12.5 см
299 ₴
- В наличии
- Код: FK0238White
+380 (66) 187-33-20
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Металевий кошик для зберігання з дерев'яними ручками
Матеріал: метал
Довжина: 22 см
Ширина: 28 см
Висота: 12,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 125 мм |
| Длина | 220 мм |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Есть |
| Состояние | Новое |
| Тип | Корзина |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴





