
Cтійка-вішалка для одягу в передпокій FABRIKA ONE з полицею
1 601 ₴
- В наличии
- Код: FK-CR1118
+380 (66) 187-33-20
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стійка-вішалка для одягу FABRIKA ONE з полицею
Лаконічна та зручна стійка-вішалка FABRIKA ONE стане ідеальним помічником у вашому передпокої чи гардеробній. Завдяки міцній металевій конструкції та поличці з МДФ, вона виглядає стильно та витримує навантаження до 15 кг.
Компактні розміри — 72×35×150,5 см — дозволяють розмістити вішалку навіть у невеликому приміщенні. Нижня полиця ідеально підходить для зберігання взуття, сумок чи коробок.
📐 Розміри: 72×35×150,5 см
🛠️ Матеріал: метал, МДФ
📦 Максимальне навантаження: до 15 кг
✔️ Міцна та стійка
✔️ Сучасний мінімалістичний дизайн
✔️ Полиця для додаткового зберігання
FABRIKA ONE — простота, яка працює.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fabrika |
| Страна производитель | Китай |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Назначение | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 1505 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
Информация для заказа
- Цена: 1 601 ₴


