
Форма силіконова Kamille квадратна 26*11*6 см зі скляним дном KM-7758
545 ₴
- В наявності
- Код: 7758
+380 (66) 187-33-20
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Висота стінок | 60 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴










