
Сифон латунний пляшковий для умивальника
654 ₴
- В наявності
- Код: Л1000
+380 (66) 187-33-20
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Без випуску
Хромований корпус з латуні
Зливний патрубок G1¼˝/Ø32 мм
Відвідний патрубок Ø32 мм
Горизонтальний відвід у каналізацію — гладка труба Ø32 мм, L=300 мм
Максимальний діаметр корпусу сифона Ø67мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.7 кг |
| Діаметр зливу | 32 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал сифона | Латунь |
| Стан | Новий |
| Тип сифона | Пляшковий |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴


