
Бездротова ігрова акумуляторна миша 2,4 ГГц + Bluetooth 5.2 DPI 1600
599 ₴
449,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH0000380
Дворежимній бездротовій миші потрібен лише один перемикач, щоб реалізувати вільне перемикання однієї миші між двома пристроями. Він може підключати один пристрій через Bluetooth, а інший пристрій — через USB-приймач 2,4 ГГц. (Примітка: Ви не можете використовувати режим Bluetooth і режим 2.4G одночасно).
2. Ергономічний дизайн
Ця миша розроблена спеціально для користувачів із болем у зап’ясті. За допомогою цієї миші можна полегшити як синдром зап’ястного каналу, так і тендиніт.
3. 3 рівня регульованої DPI
Налаштування DPI комп'ютерної миші дозволяє змінювати чутливість швидкості вказівника миші (800-1600-2400), і більш плавне відстеження на різних поверхнях, підходить для офісного та домашнього використання (Не рекомендується для великих ігор).
4. 6 кнопок - легший веб-перегляд
Ергономічна миша має 6 функціональних кнопок, призначених для більш ефективного та зручного використання! Бічні кнопки допомагають рухатися вперед і назад під час перегляду веб-сторінок.
5. Режим USB 2.4G сумісний з ПК, ноутбуками, комп’ютерами або іншими пристроями з портом USB A, просто підключіть USB-приймач, підключіть і грайте. Режим Bluetooth можна підключити до всіх пристроїв із підтримкою Bluetooth, таких як Windows / Mac / MacBook / планшет / Chromebook / iPhone / Android тощо.
Специфікація:
Тип: Бездротова миша
Резолюція: 800-1200-1600 dpi
Кількість кнопок: 6
Розмір миші: 112x80x46 мм
Вага миші: 70г
Блок живлення: 1 х 5 акумулятор
Спосіб підключення: 2,4G USB+Bluetooth
Діапазон бездротового підключення: 10 метрів
Режим роботи: фотоелектрик
Відстань бездротової передачі: близько 10м
Частота бездротового носія: 2402-2480 МГц
Бездротові робочі канали: 16, автоматичне стрибко частоти
Сила натискання клавіш: 60-70±10г
Термін служби ключів: 3 мільйони разів
Пакет включає:
1 х бездротові миші
1 x USB приймача
1 х зарядний кабель
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 449,25 ₴




