
Сковорода для млинців 28 см. Kamille з мармуровим покриттям KM-0625MR
581 ₴
- В наявності
- Код: 0625MR
+380 (66) 187-33-20
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 3 см |
| Довжина посуду | 43 см |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода для млинців |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 28 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Багатошарове дно | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴






