
Тримач для туалетного паперу FABRIKA BIK самоклейна стрічка, Ш15хГ7хВ3.5
130 ₴
- В наявності
- Код: FK0233
+380 (66) 187-33-20
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рухомим і зручним аксесуаром будь-якої ванної та туалетної кімнати є тримачі туалетного паперу для настінного монтажу.
Торгова марка Fabrika призначає своїм клієнтам моделі тримачів виготовлені з якісної неіржавкої сталі.
Ці приємні помічники слугуватимуть довгі роки без втрати привабливого зовнішнього вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Клейове |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 200 г |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴


