
Органайзер на 4 відділення 15х15х10 см (білий)
135 ₴
- В наявності
- Код: WH-4K
+380 (66) 187-33-20
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORGANIZE |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 15 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для дрібниць |
| Тип | Розділювач для ящиків |
| Колір | Білий |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴






